Sala Koncertowa

godz 13 00 – 13 45 Grupa I

1) Olaf Nadolny fortepian kl Ia OSM I st  – sala nr 19

2) Iga Wołoszyn fortepian kl Ib OSM I st – sala nr19

3) Partycja Przekota skrzypce kl IVa OSM I st – sala nr16

4) Michalina Łajca fortepian kl IIa OSM I st – sala nr39

5) Sztyma Emilia wiolonczela kl V OSM I st – sala nr37

6) Borys Palonek fortepian kl IIIa OSM I st – sala nr35

7) Pola Łukawska skrzypce kl VIa OSM I st – sala nr15

8) Lena Łobodziec fortepian kl IVb OSM I st – sala nr42

9) Hanna Kibitlewska skrzypce kl VIa OSM I st – sala nr14a

 

godz.14.15 -15 30 Grupa II

1) Antkowiak Aleksandra fortepian kl Iy OSM II st – sala nr19

2) Diaczuk Zofia skrzypce kl IIx OSM II st – sala nr14

3) Boboń Zuzanna fortepian kl Iy OSM II st – sala nr22

4) Bohdan Jakub wiolonczela kl IIx OSM II st – sala nr36

5) Olech Nina fortepian kl I SM II st – sala nr42

6) Jodłowska Maja gitara kl IIx OSM II st – sala nr30

7) Kołodziejska Pola fortepian kl I SM II st – sala nr39

8) Skuza Martyna skrzypce kl IIy OSM II st – sala nr14

9) Lebiedowicz Leon akordeon kl III SM II st – sala nr27b

10) Duet (Martyna Skuza/Zofia Diaczuk) – sala nr14

 

godz. 16.15 – 17 10 Grupa III

1) Celer Nadia wiolonczela kl IVx OSM II st – sala nr36

2) Gładysz Hanna altówka kl Vx OSM II st – sala nr14a

3) Piętka Julia wiolonczela kl IVx OSM II st – sala nr37

4) Zieliński Krzysztof skrzypce kI IVx OSM II st – sala nr14

 

godz 18 00 Ogłoszenie wyników grupy I

godz 18 30 Ogłoszenie wyników grupy II i III

Harmonogram IV Szkolnego Konkursu Młodych Talentów pamięci Grażyny Bacewicz 26.02.21r.
Dziennik elektronicznyWolontariatGaleria zdjęć ZPSMmLegitymacjaKontakt
Skip to content

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close