HARMONOGRAM PRÓB

PRZESŁUCHAŃ CEA UCZNIÓW KLAS SKRZYPIEC I ALTÓWKI SZKÓŁ MUZYCZNYCH I ST.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie

30-31 stycznia 2017 r.

30 stycznia 2017 r. (poniedziałek)

Godz. 10.05-10.40

Justyna Buszyńskaskrzypce, kl. IV SM I st. c-6

SM I i II st. im. O. Kolberga w Szczecinku

Julian Mantyk – skrzypce, kl. IV SM I st.

SM I i II st. im. O. Kolberga w Szczecinku

Agata Łazor – altówka, kl. II SM I st. c-4

SM I i II st. im. O. Kolberga w Szczecinku

Natalia Dagmara Kisielskrzypce, kl. V PSM I st.

PSM I st. w Myśliborzu

Godz. 12.05-12.40

Bartosz Płotnicki – altówka, kl. V SM I st.

Pyrzycka SM I st. w Pyrzycach

Hanna Zielińska – altówka kl. V SM I st.

Pyrzycka SM I st. w Pyrzycach

Amelia Krzemińska – skrzypce, kl. IV SM I st. c-6

Pyrzycka Szkoła Muzyczna I st. w Pyrzycach

Szymon Słowikaltówka, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Stargardzie

Natalia Salik – skrzypce, kl. V PSM I st.

PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Stargardzie

Maja Majak – skrzypce, kl. V SM I st.

Pyrzycka SM I st. w Pyrzycach

Godz. 14.00-15.00

Michalina Katarzyna Reszka – skrzypce, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach

Estera Jędrulak – skrzypce, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach

Lena Kubik – skrzypce, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach

Aleksandra Kamińska – skrzypce, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I st. im. W. Kilara w Gryficach

Hanna Jurkiewicz – skrzypce, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Choszcznie

Jan Żołnierzów – skrzypce, kl. V PSM I st.

PSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Choszcznie

Mikołaj Chojnacki – skrzypce, kl. V OSM I st.

ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

Aleksandra Sztymaskrzypce, kl. IV OSM I st.

ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

Martyna Skuza – skrzypce, kl. IV OSM I st.

ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

Zofia Diaczuk – skrzypce, kl. IV OSM I st.

ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

31 stycznia 2017 r. (wtorek)

Godz. 9.30-10.00

Fryderyka Wiedeńska – skrzypce, kl. II PSM I st. c-4

PSM I st. w Białogardzie

Nikola Małyszewicz – skrzypce, kl. IV PSM I st.

PSM I st. w Białogardzie

Sandra Cygan – skrzypce, kl. V PSM I st.

PSM I st. w Kołobrzegu

Zuzanna Kęsik – altówka, kl. II PSM I st.

PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

Eliza Cielica – altówka, kl. III PSM I st. c-4

PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

Weronika Wierzbicka – altówka, kl. II PSM I st. c-4

PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

Godz. 11.30-12.10

Gabriela Popiałkiewicz –altówka, kl. IV

OSM I st. im. prof. M. Jasińskiego w Szczecinie

Zuzanna Górczewska – skrzypce, kl. V OSM I st.

OSM I st. im. prof. M. Jasińskiego w Szczecinie

Patrycja Walento – skrzypce, kl. V OSM I st.

OSM I st. im. prof. M. Jasińskiego w Szczecinie

Nikola Podstawska – skrzypce, kl. V PSM I st.

PSM I st. w Świnoujściu

Maja Gabryszak – skrzypce, kl. III PSM I st. c-4

PSM I st. w Kamieniu Pomorskim

Maja Gliniecka – skrzypce, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I st. w Świnoujściu

Klara Dziedzic – skrzypce, kl. II PSM I st. c-4

PSM I st. w Świnoujściu

Godz. 13.45-14.45

Aleksandra Bąkskrzypce, kl. IV SM I st.

SM I st. w Goleniowie

Lena Wojciechowska – skrzypce, kl. IV SM I st.

SM I st. w Goleniowie

Anna Kierzynkowska – skrzypce, kl. V SM I st.

SM I st. w Goleniowie

Martyna Bieniek – altówka, kl. IV SM I st.

SM I st. w Goleniowie

Marlena Sygieda – altówka, kl. V SM I st.

SM I st. w Goleniowie

Aurelia Dżaman – skrzypce, kl. IV OSM I st.

OSM I st. im. prof. M. Jasińskiego w Szczecinie

Iga Chudzik – skrzypce, kl. IV PSM I st.

PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

Weronika Święciochowskaskrzypce, kl. V PSM I st.

PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

Lena Kłopotek – skrzypce, kl. II SM I st. c-4

SM I st. w Gryfinie

Stanisław Dzięgielewski – skrzypce, kl. IV PSM I st. c-6

PSM I st. T. Szeligowskiego w Szczecinie

Karolina Baranowska – skrzypce, kl. III PSM I st. c-4

PSM I st. T. Szeligowskiego w Szczecinie

Paulina Prażanowskaaltówka, kl. III PSM I st. c-4

PSM I st. w Kamieniu Pomorskim

Harmonogram prób przesłuchań CEA uczniów klas skrzypiec i altówki szkół muzycznych I st.