Regulamin III Sympozjum Fletowego

Międzynarodowe inwencje i interpretacje”

Koszalin 23- 25 listopada 2017

1. Organizatorem III Sympozjum Fletowego „Międzynarodowe inwencje i interpretacje” jest Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie, we współpracy z Fundacją Eve&Culture z Poznania oraz Alecmusic Centrum Fletowe z Katowic.

2. III Sympozjum Fletowe „Międzynarodowe inwencje i interpretacje” odbędzie się w dniach 23- 25 listopada 2017 roku w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie.

3. W ramach III Sympozjum Fletowego „Międzynarodowe inwencje i interpretacje” odbędą się lekcje otwarte, wykłady, zajęcia zbiorowe, wystawa instrumentów, koncerty.

4. III Sympozjum Fletowe „Międzynarodowe inwencje i interpretacje” skierowane jest do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, studentów Akademii Muzycznych oraz pedagogów.

5. Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w III Sympozjum Fletowym „Międzynarodowe inwencje i interpretacje”.

6. Udział we wszystkich wydarzeniach Sympozjum jest bezpłatny.

7. Uczestnikom czynnym oferujemy lekcję indywidualną (uczniowie szkół I stopnia- 15 minut, uczniowie szkół II stopnia- 30 minut, studenci- 45 minut) oraz możliwość udziału w orkiestrze fletowej. Uczestników biernych zapraszamy do udziału w orkiestrze fletowej. Czas trwania lekcji indywidualnych jest orientacyjny i może ulec zmianie w zależności od ilości uczestników.

8. Koszty pobytu i transportu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

9. Ze względu prace związane z termomodernizacją budynków ZPSM, organizator nie ma możliwości udostępnienia miejsc noclegowych.

Najbliższe hotele:

10. Istnieje możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej (po wcześniejszej rezerwacji), cena obiadu- 5 PLN.

11. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną do dnia 31 października 2017 roku. Organizator informuje, że ilość miejsc do udziału czynnego w lekcjach jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

12. Formularz zgłoszenia do pobrania na stronie: www.zpsm.pl

13. Koordynator Sympozjum:

Magda Morus- Fijałkowska

mmorus1@wp.pl

tel. 694-023-917